Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tralala napisał:
czesc:) jak myslicie , jest szansa ze zalicza mi zadanie a zelazem??? moje odpowiedzi: 1. wytraca sie zielony osad. 2. osad staje sie rdzawy (pokrywa sie rdzawym nalotem). i reakcje piersza mam ze powstaje Fe(oh)2 ale gorzej z druga bo mam tak Fe(oh)2 plus H2O2-> Fe2O3 i woda wspolczynniki wyrownalam.
Szczerze mówiąc, to myśle ze nie. tzn. w tych zadaniach pewnie zalicza Ci pierwsza czesc, czyli jakies 2 punkty za te dwa zadania by bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwacje powinni zaliczyć... no ale reakcji to raczej nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU MOZECIE ZERKNAC NA PROGI PUNKTOWE NA UCZELNIE MEDYCZNE W KRAJU W 2008 ROKU;) http://www.umlub.pl/upload/rekrutacja/09-010/progi08.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TU WYMAGANE PRZEDMIOTY http://www.umlub.pl/upload/rekrutacja/09-010/wp.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nie licze na wiecej, ale dobra na razie mam tylko to zle wiec jest dobrze ale i tak zeby sie dostac musze miec ponad 90% z chemii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to duży bład jak w zad 5 o kwasach i zasadach w teori brosteda nie dałam strzałek w obie strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to duży bład jak w zad 5 o kwasach i zasadach w teori brosteda nie dałam strzałek w obie strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie.. coś Ty. na pewno Ci to uznaja... a ja to zadanie zawaliłam. bo stwerdzilam ze tu bedzie jakicś haczyk. i zamiast wody pisałam jony..nie daruje sobie tego...;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODAJCIE MI LINK Z ODPOWIEDZIAMI Z CHEMII!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 4 zadaniu bylo tez N2O i chyba tez nie trzeba bylo go wpisywac, bo jest obojetny. tak? ja juz zaczelam oblewac mature nie wiem jak Wy, ale zapraszam na impreze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 4 zadaniu bylo tez N2O i chyba tez nie trzeba bylo go wpisywac, bo jest obojetny. tak? ja juz zaczelam oblewac mature nie wiem jak Wy, ale zapraszam na impreze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to możliwe ze w 23 zad odczynnikiem tym jest KOH chyba to jakiś błąd.... kto pisze odpowiedzi do tych zadań;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to duzy blad jak napisalam ogniwo : Zn|Zn2+||Ag+|Ag a nie (-) Zn|Zn2+||Ag+|Ag (+) bo kurcze zapomnialam o tym a przeciez wiadomo ze na anodzie utlenianie na katodzie redukcja, schemat to pokazuje pozniejsze reakcje tez tylko brakuje cholernego plusa i minusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mary napisał:
czy to duzy blad jak napisalam ogniwo : Zn|Zn2+||Ag+|Ag a nie (-) Zn|Zn2+||Ag+|Ag (+) bo kurcze zapomnialam o tym a przeciez wiadomo ze na anodzie utlenianie na katodzie redukcja, schemat to pokazuje pozniejsze reakcje tez tylko brakuje cholernego plusa i minusa
TO JEST DOPUSZCZALNY BLĄD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tych odpowiedziach są błędy np. w 23. nie powinno byc tam dodane H2SO4 ? przeciez w śr kawasowym odbarwia sie KMNO4 i jeszcze blad jest przy elektrolizie NaOH w ilosci elektronow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 23 jest błąd ponieważ gdy do manganianu (VII) potasu dodamy wodorotlenek potasu to zredukuje sie mangan do VI stopnia i bedzie K2MnO4 natomiast by zredukowac do II trzeba dodac kwasu siarkowego (VI).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie było N20 tylko Na20, a to jest różnica. A t z KOH to chyba się rzeczywiście pomylili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam raczej powinien byc kwas.. ( w 23)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ellizqa napisał:
tam raczej powinien byc kwas.. ( w 23)
a jak kwas to na jaki kolor sie zmieni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezbarwny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...